Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: yes
fi: kyllä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: no
fi: ei

en: Filter
fi: Suodatus

en: Company
fi: Yritys

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja
