Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: no
nn: nei

en: Filter
nn: Filtrer
