Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: yes
oc: òc

en: Edit
oc: Modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: no
oc: non

en: Filter
oc: Filtrar

en: Company
oc: Societat

en: Clear
oc: Escafar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
