Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: yes
sv: ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: no
sv: nej

en: Filter
sv: Filtrera

en: Company
sv: Företag

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Clear
sv: Rensa

en: Features
sv: Funktioner

en: About
sv: Om
