Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: no
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Display Name
ta: காட்சி பெயர்

en: About
ta: பற்றி
