Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: yes
da: ja

en: Edit
da: Redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: no
da: nej

en: Company
da: Virksomhed

en: Display Name
da: Vist navn

en: Clear
da: Ryd

en: About
da: Om
