Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: yes
it: sì

en: Edit
it: Modifica

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Filter
it: Filtra

en: Company
it: Azienda

en: Display Name
it: Nome di visualizzazione

en: Clear
it: Cancella

en: Features
it: Funzionalità

en: About
it: Informazioni

en: approved
it: approvato
