Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
