Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: yes
os: ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
