Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: yes
sk: áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: no
sk: nie

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o
