Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: yes
af: ja

en: Edit
af: Wysig

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Filter
af: Filtreer
