Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: yes
be: так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: no
be: не

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
