Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: yes
fa: بله

en: Edit
fa: ویرایش

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: no
fa: خیر

en: Filter
fa: فیلتر

en: Company
fa: شرکت

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: About
fa: درباره
