Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: yes
gl: si

en: Edit
gl: Editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: no
gl: non

en: Filter
gl: Filtro

en: Company
gl: Compañía

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Clear
gl: Limpar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información
