Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: yes
is: já

en: Edit
is: Breyta

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: no
is: nei

en: Filter
is: Sía

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Clear
is: Hreinsa

en: About
is: Um
