Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: yes
ja: はい

en: Edit
ja: 編集

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: no
ja: いいえ

en: Filter
ja: フィルター

en: Company
ja: 会社

en: Display Name
ja: 表示名

en: Clear
ja: クリアー

en: Features
ja: フィーチャー

en: About
ja: アバウト

en: approved
ja: 承認済
