Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: no
bo: མིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
