Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: yes
sl: da

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: About
sl: O modulu
