Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: yes
bs: da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled
