Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: yes
fil: oo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Filter
fil: Salain
