Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: yes
ht: Wi

en: Save
ht: Anrejistre

en: no
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre
