Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: no
ne: हैन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Clear
ne: सफा

en: About
ne: बारेमा
