Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: yes
fr: oui

en: Edit
fr: Modifier

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: no
fr: non

en: Filter
fr: Filtrer

en: Company
fr: Société

en: Display Name
fr: Nom d'affichage

en: Clear
fr: Vider

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: About
fr: À propos

en: approved
fr: approuvé

en: Credentials
fr: Accréditation

en: revoked
fr: révoqué(e)
