Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: yes
kk: Иә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Filter
kk: Фильтрле
