Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: no
ku: نەخێر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: About
ku: دەربارە
