Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: yes
mn: тийм

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: no
mn: үгүй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
