Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: no
ps: نه

en: Filter
ps: چاڼ

en: About
ps: په اړه
