Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: yes
sq: po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: no
sq: jo

en: Filter
sq: Filtri

en: About
sq: Informacione
