Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: no
th: ไม่

en: Company
th: บริษัท

en: About
th: เกี่ยวกับ
