Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: yes
id: ya

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: no
id: tidak

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang

en: Credentials
id: Kredensial
