Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: yes
lv: jā

en: Edit
lv: Labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: no
lv: nē

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Clear
lv: Notīrīt

en: About
lv: Par
