Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
