Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: no
ug: ياق

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
