Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Features
eo: Ecoj
