Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: yes
eu: bai

en: Edit
eu: Editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: no
eu: ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Clear
eu: Garbitu

en: About
eu: (r)i buruz
