Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: yes
hi: हां

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: no
hi: नहीं

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Company
hi: कम्पनी

en: Display Name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: About
hi: के बारे में
