Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: yes
ro: da

en: Edit
ro: Editați

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: no
ro: nu

en: Filter
ro: Filtru

en: Company
ro: Companie

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Clear
ro: Elimină

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre
