Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: yes
ca: sí

en: Edit
ca: Edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Filter
ca: Filtra

en: Company
ca: Empresa

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Clear
ca: Neteja

en: Features
ca: Funcionalitats

en: About
ca: Detalls
