Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: yes
hu: igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: no
hu: nem

en: Filter
hu: Szűrő

en: Company
hu: Cég

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Clear
hu: Törlés

en: Features
hu: Jellemzők

en: About
hu: Leírás

en: approved
hu: elfogadott
