Stratus Meridian's App Dashboard for Apigee (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: yes
hy: այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: no
hy: ոչ

en: Filter
hy: Ֆիլտր
