Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Article
eo: Artikolo

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Logo
eo: Emblemo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Banner
eo: Rubando

en: Full
eo: Kompleta

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
