Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Article
ka: სტატია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
