Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Article
ku: وتار

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: Unpublish comment
ku: بۆچوون بکوژێنەوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Publish comment
ku: بۆچوون بڵاوبکەوە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
