Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (56 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Register
ne: दर्ता

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Article
ne: लेख

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Logo
ne: ब्याज

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: 1
ne: १

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
