Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (74 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Suffix
oc: Sufix

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Picture
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Fields
oc: Camps

en: Count
oc: Descompte

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Banner
oc: Bandièra

en: Close
oc: Tampar

en: Full
oc: Complet

en: Token
oc: Geton (token)

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL
