Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Suffix
os: Суффикс

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Article
os: Уац

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
