Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
