Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (186 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Register
uk: Реєстрація

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Article
uk: Стаття

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Icon
uk: Іконка

en: Audio
uk: Звук

en: URL
uk: URL-адреса

en: Teaser
uk: Анонс

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Logo
uk: Логотип

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Plain text
uk: Простий текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Banner
uk: Банер

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Close
uk: Закрити

en: Full
uk: Повністю

en: Token
uk: Замінник

en: Video
uk: Відео

en: Diff
uk: Різниця

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Products
uk: Товари

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: pending
uk: очікує

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Tab Title
uk: Ім'я Закладки

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Member
uk: Учасник

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Copied
uk: Скопійовано

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Python
uk: Пітон

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Compact
uk: Компактний

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Warnings
uk: Попередження

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Apps
uk: Програми

en: Video URL
uk: URL відео

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: revoked
uk: відкликано

en: App
uk: Програма

en: Wide
uk: Широкий

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Daily Schedule
uk: Щоденний розклад

en: Block types
uk: Типи блоків

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary Color
uk: Первинний колір

en: Public Files Directory
uk: Каталог загальнодоступних файлів

en: Private Files Directory
uk: Каталог приватних файлів

en: Cards
uk: Картки

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Media library
uk: Медіатека

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: Max 1300x1300
uk: Максимум 1300x1300

en: Max 2600x2600
uk: Максимум 2600x2600

en: Max 325x325
uk: Максимум 325x325

en: Max 650x650
uk: Максимум 650x650

en: Narrow
uk: Вузький

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Drupal, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Entire Site
uk: Увесь сайт

en: Default Drupal Database
uk: Усталена База даних Drupal

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

en: Media Library thumbnail (220×220)
uk: Ескіз медіатеки (220×220)

en: @interval hence
uk: @interval віднині

en: Olivero Medium
uk: Olivero Медіум
