Small ads (2.0.0) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Types
bg: Типове

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Inline
bg: В една линия

en: Visibility
bg: Видимост

en: Comment
bg: Коментар

en: %time ago
bg: преди %time

en: Authored by
bg: Написано от

en: Languages
bg: Езици

en: Apply
bg: Търси

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: Keyword relevance
bg: Тежест на ключовата дума

en: Number of comments
bg: Брой на коментарите

en: More...
bg: Още...

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Search result
bg: Резултат от търсенето
