Small ads (2.0.0) - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Types
he: סוגים

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Comment
he: תגובה

en: %time ago
he: לפני %time

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Desc
he: יורד

en: Latest
he: הכי חדש

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Languages
he: שפות

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: Apply
he: החל

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Offset
he: היסט

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Contact %name
he: יצירת קשר עם %name

en: Member
he: חבר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Ads
he: מודעות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Offers
he: היצע

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: - Any -
he: - הכל -

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Search result
he: חיפוש בתוצאות

en: Wants
he: ביקוש

en: Asc
he: סדר עולה

en: %time hence
he: %time לכן

en: Master
he: מאסטר

en: See @name's profile
he: צפייה בפרופיל של @name
